KONST / Litografier / Grafiskt blad 14198004
nr 1419 8004
Grafiskt blad
Gicléetryck, Catrin Johansson, "Ser inte, hör inte". Signerad, numrerad 10/60. Bildmått: 40x60cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:15:22
100 kr
150 kr
200 kr